Podoiz El ve Ayak Bakım MerkeziPodoiz El ve Ayak Bakım Merkezi
Alsancak: 0536 402 10 35
No:34 Olgun Apt. K:2 D:3 Konak/İzmi̇r
No:95/A Daire:3 Karşıyaka/İZMİR
Podoiz El ve Ayak Bakım MerkeziPodoiz El ve Ayak Bakım Merkezi

Załóż zgłoszenie Obsługa Klienta Ubisoft

Przeżywaj przygody wśród nieprzewidywalnej pogody, zmieniających się pór roku i reaktywnego otoczenia.– Wciel się Naoe, asasynkę shinobi, oraz legendarnego samuraja Yasuke, aby przeżyć ich pasjonujące historie i opanować ich dopełniające się style rozgrywki. Jako Naoe będziesz działać po cichu, aby unikać wykrycia, i polegać na zwinności, aby zmylać swoich wrogów. Jako Yasuke będziesz atakować przeciwników z zabójczą precyzją oraz siłą. Jeśli zrezygnujesz z subskrypcji, zachowasz wszystkie odebrane nagrody, jednak po 30 dniach utracisz swój poziom.

  1. Subskrypcja pozostanie aktywna do ostatniego dnia opłaconego miesiąca.
  2. Uzyskuj dostęp i zarządzaj swoimi grami, a także popraw swoje wrażenia z rozgrywki na PC dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak strona profilu, Share Play czy Remote Play.
  3. Do wydań premierowych, wersji premium, rozszerzeń i wyjątkowych nagród.
  4. Ubisoft, Ubi.com oraz logo Ubisoft są zastrzeżonymi znakami handlowymi Ubisoft Entertainment w U.S. i/lub w innych krajach.
  5. Ciesz się dodatkowymi możliwościami doświadczania gier.

Ilość prób zalogowania się do konta Ubisoft została przekroczona

Po zasubskrybowaniu usługi Ubisoft+ możesz odebrać nagrody, logując się na konto tutaj. Na koncie Ubisoft+ przejdź do strony Nagrody — zobaczysz dostępne, odebrane i przyszłe nagrody. Odebrane nagrody są dostępne na konsoli Xbox i komputerze. W przypadku posiadanych gier w wersji Standard Edition korzystanie z wersji dostępnej w Ubisoft+ może mieć wpływ na pliki z zapisem stanu niektórych gier. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie w ustawieniach konta, na którym została ona rozpoczęta. Subskrypcja pozostanie aktywna do ostatniego dnia opłaconego miesiąca.

Wszystkie gry, znajomi i korzyści w jednym miejscu.

Automatyczne odnawianie do momentu anulowania. Ubisoft Connect zapewnia szereg usług na wszystkich głównych platformach growych, w tym międzyplatformowy czat, listę znajomych, nagrody i nie tylko. Dostępna poprzez naszą aplikację komputerową, mobilną aplikację towarzyszącą oraz bezpośrednio z gier zarówno na PC, jak i konsolach usługa Ubisoft Connect jest bezpłatna i wymaga jedynie konta Ubisoft.

Ponad 60 gier, nowości i wersje premium

Ubisoft+ zapewnia dostęp do wybranych gier Ubisoft na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S, w tym m.in. Do wydań premierowych, wersji premium, rozszerzeń i wyjątkowych nagród. Uzyskuj dostęp i zarządzaj swoimi grami, a także popraw swoje wrażenia z rozgrywki na PC dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak strona profilu, Share Play czy Remote Play. Zamów w przedsprzedaży teraz, aby otrzymać zadanie dodatkowe „Psom na pożarcie”.Przeżyj niesamowitą historyczną, pełną akcji przygodę rozgrywającą się w feudalnej Japonii! Wciel się w zabójczą shinobi oraz potężnego legendarnego samuraja i odkrywaj przepiękny otwarty świat w czasach chaosu. Przełączaj się płynnie między dwójką niespodziewanych sojuszników i poznaj ich wspólne przeznaczenie.

Wyślij zgłoszenie do działu Obsługi Klienta Ubisoft

Uzyskaj dostęp do kolekcji gier Ubisoft na konsolę Xbox, w tym do ulubionych serii Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy i innych. Subskrypcja jest kontynuowana automatycznie w cenie miesięcznej, chyba że zostanie anulowana za pośrednictwem konta Microsoft. Ubisoft Connect Co oznacza kontrakt Brexit dla USA giełdowe i inwestorzy globalni to wieloplatformowy ekosystem usług dla graczy oraz dom twoich gier Ubisoft. Ma on na celu zapewnienie użytkownikom jak najlepszego środowiska umożliwiającego im cieszenie się swoimi grami oraz komunikację między sobą, bez względu na wykorzystywane urządzenie.

Graj w kultowe gry na PC

Ciesz się nowymi grami w ich najbardziej rozbudowanych edycjach na PC i konsole Xbox! Bądź też na bieżąco z informacjami o nadchodzących Dowiedz się jak handlować na dochodowym rynku Forex grach, ciesz się ekskluzywnym 10% rabatem na wirtualną walutę i nie tylko. Obowiązują ograniczenia terytorialne, warunki i zasady.

Ubisoft+ to oparta na subskrypcji usługa premium, która zapewnia dostęp do stale rosnącego katalogu nagradzanych gier, wydań premierowych i klasycznych serii Ubisoft. Możesz w dowolnej chwili anulować subskrypcję i szybko ją wznowić, gdy tylko zechcesz. Jeśli anulujesz subskrypcję, gry staną się niedostępne, chyba że już je masz, kupisz je albo wznowisz subskrypcję usługi Ubisoft+. W przypadku anulowania subskrypcji będziesz mieć dostęp do wszystkich zakupionych produktów (np. do gier zakupionych w sklepie Xbox Store oraz przedmiotów z gier). Graj w nowości w dniu ich premiery i uzyskaj dostęp do naszego rosnącego katalogu gier. Ubisoft, Ubi.com oraz logo Ubisoft są zastrzeżonymi znakami handlowymi Ubisoft Entertainment w U.S. i/lub w innych krajach.

Liczba nagród, które można odebrać, zależy od aktualnego poziomu subskrybenta. Awansowanie na kolejne poziomy nagród w Ubisoft+ odbywa się automatycznie, w miarę upływu czasu. Subskrypcja Ubisoft+ kosztuje 69,90 zł miesięcznie z możliwością jej anulowania w dowolnym momencie.

Ciesz się dodatkowymi możliwościami doświadczania gier. Awansuj na coraz wyższe poziomy podczas gry, zdobywaj punkty Units i wymieniaj je na unikalne nagrody w grach lub zniżki w Ubisoft Store. Bądź na bieżąco z wieściami na temat swoich ulubionych gier i nigdy nie przegap nowych nagród czy wyzwań. Zaloguj się do swojego konta Ubisoft aby skontaktować się z działem obsługi klienta lub otworzyć zgłoszenie.

Po tym czasie zostanie ona anulowana i nie odnowi się automatycznie. Wykorzystaj w pełni swoją subskrypcję Ubisoft+, korzystając z pełnej oferty Ubisoft dzięki comiesięcznym nagrodom w grze, takim jak unikalne dostosowania i różne ulepszenia. Zyskaj dostęp do pełnych wrażeń z gry w najbogatsze edycje naszych nowych tytułów od dnia Greenback i Loonie na uboczu przed danymi dotyczącymi pracy ich premiery. Odkrywaj nową zawartość, zyskuj dostęp do bezpłatnych gier, okresów próbnych i testów beta lub rozbuduj swoją bibliotekę dzięki Ubisoft+. Jeśli masz już aktywną subskrypcję Ubisoft+, musisz połączyć konto Xbox z kontem Ubisoft. Dzięki temu zyskasz bezpłatny dostęp do wybranych gier z Ubisoft na konsoli Xbox.

Previous Post
Newer Post
Görüşme Başlat
Destek
Sağlıklı günler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?