Podoiz El ve Ayak Bakım MerkeziPodoiz El ve Ayak Bakım Merkezi
Alsancak: 0536 402 10 35
No:34 Olgun Apt. K:2 D:3 Konak/İzmi̇r
No:95/A Daire:3 Karşıyaka/İZMİR
Podoiz El ve Ayak Bakım MerkeziPodoiz El ve Ayak Bakım Merkezi

Medikal Ayak Bakımı

Medikal Ayak Bakımı

Avrupa’da yıllardır başarıyla uygulanan Medikal Ayak Bakımı, uzman tarafından uygulanan bir sistemdir ve özel cihazlar ile Medikal Ayak Bakımı yapılmaktadır.

  Konusunda eğitimli olan kişi tarafından kullanılan bu cihazlarla yapılan Medikal Bakımla ayakta herhangi bir kanamayla gelişen ödem ve enfeksiyon riskini bertaraf eder. Ayrıca yapılan bakımla kendinizi konforlu bir ortamda güvende hissedersiniz. Bu sistem ile özellikle diyabet hastaları başta olmak üzere klasik pedikür uygulaması yaptırmak istemeyen, herkes için hijyenik bir ortamda, steriliteye önem verilerek Medikal Ayak Bakımını keyifle yaptırabilirsiniz.

 • Günümüzün şartlarında kişileri hem sağlıklı hem de kozmetik amaçla tatmin edebilecek tek yöntem olan özel eğitim ve özel cihazlarla çalışmayı getiren Medikal Ayak Bakımıdır.
 • Medikal Bakım ile işlem sonrası yapılan peeling uygulaması ile parmaklar ve topuklarınız başta olmak üzere ayaklarınızda genel bir rahatlama ve hafifleme hissedeceksiniz.
 • Ayrıca size özel yapılan son ayak masajımızla zihnin ve vücut yorgunluğunuzu atarak mutlu bir şekilde bakımınızı sonlandıracağız.
 • Farklılık ve kaliteli bir hizmet bekleyen özel olduğunu hisseden herkes için…
Online Randevu Formu

  Hemen Randevu Oluşturun

  Sağlıklı Yaşam Ayaklarda Başlar.

  Ayak kokusuna, Tırnak Batığına, Mantara, Siğil ve Nasıra SON!

  Uzman Kadro, Son Teknoloji Cihazlar, Hijyenik Ortam

  Medikal el ve ayak bakımı, mantarlı tırnak, batık tırnak, nasır, siğil, kalın ve deforme tırnak bakımı, çatlak topuk, ayak kokusu ve terlemesi, diyabetik ayak, hamilelikte ayak bakımı, sporcu ayak bakımı ve kişiye özel tabanlık analizi çözümlerimizle İZMİR’de hizmetinizdeyiz.

  Randevunuzu Oluşturun!

  Alsancak Tel: 0536 402 10 35
  Görüşme Başlat
  Destek
  Sağlıklı günler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?